Yaşam

Altıeylül Belediyesi Yarıyıl Tatilinde Sinema ve Tiyatro Etkinlikleri Düzenledi

Altıeylül Belediyesi okulları yarıyıl tatiline girerken, Altıeylül halkı 29 Ocak-3 Şubat tarihleri ​​arasında sinema ve tiyatro etkinlikleriyle eğlenceli bir tatil geçirdi.

Altıeylül Belediyesi, ‘Dönem Şenliği’ kapsamında düzenlenen sinema ve tiyatro etkinliklerine yoğun ilgi gördü. 29 Ocak – 3 Şubat tarihleri ​​arasında Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde bir hafta boyunca önce sinema günleri, ardından da Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde tiyatro günleri ile çocuklar ve gençler, dolu dolu bir etkinlik programıyla aileleriyle güzel vakit geçirme fırsatı buldu. Hasan Can Kültür Merkezi’nde bir haftalığına.

Sultan Abdülhamid Han Geliştirme Merkezi’nde 6 gün boyunca 9 bin kişiyi film gösterimleriyle ağırlarken, 29 Ocak-3 Şubat tarihleri ​​arasında Hasan Can Kültür Merkezi’ndeki tiyatro günlerinde de 6 bin 500 kişiye hizmet verdi.

Gösteri sonunda düşüncelerini paylaşan veli ve çocuklar, etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve ekibine teşekkür etti. Sinema ve tiyatro etkinlikleriyle keyifli bir sömestr tatili geçirdiklerini ifade eden veliler, “Okullar tatile girerken düzenlenen etkinliklerle çocuklarımız mutlu bir sömestr geçirme fırsatı yakaladılar. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Altıeylül’e, Hasan Avcı’ya bize ve çocuklarımıza böyle güzel bir organizasyon hazırladıkları için.” “Yapacağız” dedi.

Başkan Avcı, “Sonrasında sinema etkinlikleri ve tiyatro etkinlikleriyle çocuklarımız, gençlerimiz ve aileleri güzel vakit geçirme fırsatı buldu. Sosyal ve çalışma belediyeciliği anlayışıyla hareket ettiğimiz Altıeylül’de vatandaşlarımıza dokunduk. Çalışma belediyeciliğiyle her anlamda Altıeylül’e eserler kazandırdık.” dedi – BALIKESİR

cildirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu